Antwerp is Burning Outdoor
De vlam blijft branden !
Jorn Kerschot
Antwerps Sportpaleis, Merksem — 4 september 2004
We kamen omstreeks 21.15 aan en de deuren waren nog niet open , alhoewel ze normaal al om 21.00 open zouden gaan , maar dit was bij de indoor-editie ook al het geval , dus geen paniek dachten we !
Tegen 21.45 gingen de deuren dan eindelijk open en konden we het terrein wat verkennen. Het viel op dat dit op zich niet erg groot was , maar best gezellig met een vuurmolen die voor wat sfeer zorgde. Daarnaast was er ook een soort van strandje aangelegd waar de vermoeide festivalgangers konden uitrusten in geval van nood :)
De tenten waren ook al niet erg groot en ze waren ook nooit echt overbevolkt , wat wel fijn was.
We namen hier en daar wat muziek mee van onder andere Dj Coone , Ken Ishii , Gayle San en Dj Prinz.
Allemaal zeer geslaagde setjes , voor die van Ken Ishii en Gayle San , de techno-goden !
Dj Coone speelde wat jump en hardstyle , niet echt mijn ding , maar het viel al bij al wel goed mee.
Dj Prinz , ook gekend van Café d'Anvers draaide rustige house , lekker chillen...
Het moment-suprême van de avond begon voor mij rond 5.15 ( niet om 5 uur , omwille van enkel technische problemen ) uur toen ViperXXL en Sven Wittekind hun versus startten.
Die laatste uren waren echt super en ik heb dan ook geen moment stil gestaan bij de harde techno-beats, het was gewoon af deze set.
Een paar nummers waren wel overpitcht ( te snel gedraaid ) , maar deze werden goed gemaakt door andere snoeiharde tracks.
Tegen kwart voor 7 werden we dan wel weggejaagd door de security, maar mijn vlammetje was stilaan op en daarom vertrokken we huiswaarts van een geslaagd feest , weeral !

