South Of Heaven maakt eerste namen voor 2027 bekend

Patrick Van Gestel — 14 oktober 2026

De headliners van de derde editie van het festival, dat op 4, 5 en 6 juni 2027 plaatsvindt bij de Gashouder in Maastricht, zijn bekend.

South Of Heaven maakt eerste namen voor 2027 bekend
Foto: South Of Heaven

South Of Heaven heeft met Epica, Children Of Bodom en Kreator de drie headliners.

Epica trapt het festivalaf met een eigen festivaldag ter ere van het vijfentwintigjarig bestaan van de band. Daarvoor brengt de symfonische metalgroep Epic Metal Fest terug met Lacuna Coil en Ad Infinitum als eerste bevestigde namen. Het optreden wordt de enige Nederlandse festivalshow van Epica in de zomer van 2027.

Zaterdag staan Children Of Bodom bovenaan het programma. De Finse band keert in 2026 terug op het podium ter gelegenheid van het dertigjarig bestaan met Samy Elbanna als zanger en leadgitarist en de terugkeer van origineel gitarist Alexander Kuoppala. Tijdens de show staat de muzikale nalatenschap van de in 2020 overleden frontman Alexi Laiho centraal.

Kreator sluit het festival op zondag 6 juni af. De Duitse thrashmetalband bracht begin 2026 het zestiende studioalbum 'Krushers Of The World' uit en combineert tijdens het optreden nieuw werk met nummers uit de ruim veertigjarige carrière.

Meer namen voor worden later bekendgemaakt. Info en tickets vind je hier.

← Terug naar overzicht