juni 2025
Whitney K brengt nieuwe plaat mee naar Leffingeleuren
12 juni 2025Hij kondigt de nieuwe plaat aan met de nieuwe single Heaven en die klinkt euh... hemels!
Other Lives keerde naar huis om vijfde plaat te maken
12 juni 2025Er is ook een eerste single uit de plaat.
Brian Wilson overleden
11 juni 2025De familie van de gewezen Beach Boy maakte het nieuws in de vooravond van 11 juni bekend.
Herbakkersfestival is compleet
11 juni 2025Eerder werden Tom Dice & The Starlings al aangekondigd.
David Byrne komt
11 juni 2025Na de 'American Utopia'-tour staat de man voor de quasi-onmogelijke opdracht om dat te evenaren.
Gigs van Gabi Hartmann, Leon Thomas en Fischer-Z
10 juni 2025Mooie vooruitzichten voor concertliefhebbers.
Stuk Leuven zoekt brandweer voor Fire!
9 juni 2025Eagle-Eye Cherry kondigt nieuwe plaat aan
8 juni 2025Voor de nieuwe sound tekenden Mark Stoermer van The Killers en Jamie Hartman (Rag’n’Bone Man, Lewis Capaldi) mee.
Daar heb je Siglo XX weer
7 juni 2025Vijf jaar geleden zette de Belgische wave-band er een punt achter.
Dromen herleven in Djingel Djangel
7 juni 2025Nederlandstalige wave komt weer tot leven in de Antwerpse Djingel Djangel.
Jonge Wolven huilen weer op Gentse Feesten
6 juni 2025Het muziekconcours keert terug voor de negentiende editie
Chantal Acda genomineerd voor de Edison Jazz Publieksprijs
5 juni 2025Het betreft de plaat met The Atlantic Drifters, 'Silently Held'.
Kameel schakelt naar een volgende plaat #clippremière
4 juni 2025Beleef de videopremière hier en open zo een nieuw hoofdstuk voor Kameel.
Wie steunt Dropkick Murphys?
4 juni 2025De eerste single en openingstrack uit het nieuwe album is een oproep tot eenheid en stelt de oneerlijkheid, die momenteel in de VS heerst, aan de kaak.
Alle mooie mensen weer naar Beauville
4 juni 2025Het festival keert op zaterdag 5 en zondag 6 juli terug voor een zevende editie
Nieuwe plaat voor Big Thief bij start schooljaar
4 juni 2025Fans kennen de eerste single en openingstrack van de plaat al van live shows.
Iggy Pop op Lokerse Feesten
3 juni 2025De punkdag is nu helemaal volledig.
RIP Colin Jerwood (Conflict)
3 juni 2025Het anarcho-punkicoon is op drieënzestigjarige leeftijd overleden.
Nicolas Mortelmans verkent 'Space'
3 juni 2025Daarmee is hij aan het tweede album toe.
SONS zeggen 'Hallo'
3 juni 2025Dat wil zeggen: het nieuwe album verschijnt op 26 september.
Botanique brengt meer metal met Tumult festival
2 juni 2025Het lijkt wel of ze de smaak te pakken hebben na Obsidian Dust.
Lloyd Cole komt naar De Singer, maar ook naar…
1 juni 2025Het antwoord op die vraag moeten we u voorlopig schuldig blijven. Dat de Britse singer-songwriter in de tweede helft van oktober zeven keer optreedt in ons land, stond al langer vast. Alleen zijn nog niet alle locaties bekend.
mei 2025
Listen Festival opent affiche
31 mei 2025De eerste namen, locaties en curators van het Brusselse festival werden vrijgegeven.
