Eva De Roovere viert twintigste verjaardag van 'De Jager'
Bart Verlent — 18 augustus 2026
Twintig jaar geleden bracht ze het album uit en dat viert de zangeres met een tournee en een nieuw album.

Op 18 september verschijnt de nieuwe langspeler 'Sluit De Nacht' van Eva De Roovere, een ode aan poëzie, melodie en ritme. Op deze plaat vind je songs, geschreven samen met onder andere Gert Bettens, Rick De Leeuw, Dirk Blanchart, Sabine Tiels, Wouter Berlaen, Lennaert Maes en Vincent Pierins. De songs zijn ingespeeld door straffe muzikanten als Ward Dhoore, Eva Hautekiet, Philippe Thuriot, Lara Rosseel en Kobe Proesmans. Op de cd staat als extra track Encore De Toi, een exlusieve, Franstalige versie van Fantastig Toch.
Dit najaar gaat Eva De Roovere ook op tournee, waarbij ze 'De Jager' integraal zal brengen en tevens het nieuwe album zal voorstellen. Je kan haar hier aan het werk zien:
17 september in Cinema Plaza in Duffel 18 september in het Arca Theater in Gent 19 september in CC Palethe in Pelt 1 oktober in GC De Melkerij in Zemst 17 oktober in Ajaantheater in Geraardsbergen 22 oktober, in de Mark Liebrecht Schouwburg in Mortsel 23 oktober in MEC Staf Versluys in Bredene 29 oktober in Cultuurcentrum in Blankenberge 30 oktober in Ter Vesten in Beveren 6 november in GC De Kam in Wezembeek-Oppem 12 november in Oc De Djoelen in Oud-Turnhout 11 december in CC De Werft in Geel.
