Savoir-Vivre - Woman Of This Time

Achtergrond

Marc Alenus6 december 2020

Net voor de eerste lockdown lanceerde Savoir-Vivre de singles Grandpa's Fortune en Funkin' In The Streets en nu zijn ze er opnieuw.

Savoir-Vivre - Woman Of This Time
Foto: Lizzy Deruyter Visions

Kristiaan Deruytter (zang/ gitaar), Gerrit Vandevelde (bas) en Pjotr Paeshuyse (drums) zijn drie jonge twintigers die niet geïnteresseerd zijn in hypes en genres. Zij focussen zich, nu eens opzwepend en funky, dan weer ingetogen en puur, op de essentie: goeie songs, aanstekelijke grooves en heel veel speelplezier.

Het liefst mikken ze op je dansbenen met invloeden van George Clinton en zijn Parliament-Funkadelic, Sly, Bootsy Collins en Prince; maar ook grootheden als David Bowie, Tom Waits en Jeff Buckley. Die komen ook weer samen op nieuwste single Woman Of This Time. De intro zou van Buckley kunnen zijn, maar al snel kiezen ze het funky pad. En zo ontspint zich weer een tijdloze track met heel veel kwaliteit. Geef ons maar ongelijk anders:  

foto:Lizzy Deruytter Visions

← Terug naar overzicht