Sad Boys Klub - Cry Scene
Bands die de tijd nemen en pas naar buiten komen als ze echt iets goeds hebben, daar houden wij van in deze tijden van oeverloze zeeën aan releases. Deze Gentenaars behoren tot die club.
In augustus vorig jaar mochten we debuutsingle Concrete Man van Sad Boys Klub proeven en goedkeuren. En nu is het postpunk-/shoegazekwartet terug met Cry Scene, een nieuwe track uit de in het najaar te verschijnen ep. Het tempo wordt stilaan opgevoerd. Dat is ook het geval in de uptempo nieuwe track.
Intensiteit en krachtige uithalen zijn nu al een handelsmerk van de nog jonge band. Nu komen daar urgentie en dreiging bij, dankzij de spannende intro, de ontzagwekkende bridge en de punky finale, waarin alles samenkomt: de snerpende gitaren, de vocale uithalen en de steeds verder denderende ritmesectie.
Oktober is nog verre toekomst, maar in tussentijd kan je de band al een keer of zeven live meemaken dit voorjaar. De data vind je onder de muziek.
TOUR 2025:
07.02 | Nijdrop, Opwijk (support Personal Trainer)
17.03 | CHAFF, Brussel
22.03 | Den Trap, Kortrijk (support Maria Iskariot)
09.05 | Geruis, Dendermonde (support ILA)
10.05 | Nachtwacht, Tielt (w/ Luigi Colzato)
14.05 | Charlatan, Gent (w/ Jeriko)
16.05 | JH Comma, Brugge
De band volgen kan hier.