Soloplaat voor zanger van The Hives?
'It's complicated' binnen The Hives.

Volgens zanger ‘Howlin’ Pelle Almqvist raakt het gezelschap het momenteel maar niet eens over de te varen koers bij de opnames van een nieuw album.
'Lex Hives', het laatste album van de Zweedse rockers, kwam uit in 2012.
Sindsdien zijn ze haast onafgebroken op tournee en zijn ook van plan dit te blijven doen. Zo raakt de zomerkalender alweer stevig gevuld met optredens in verschillende Europese landen.
'Ondanks het feit dat er een pak nieuwe nummers klaar zijn, krijgen we de nieuzen niet in één richting over de defnitieve vorm ervan', geeft de frontman aan tijdens een interview.
'Uiteraard is het belangrijk dat iedereen zich kan vinden in de nieuwe songs, je moet er namelijk de rest van je leven mee verder', klink het.
Almqvist voegt er nog aan toe dat hij er aan denkt om dit jaar zelf nog iets uit te brengen, mogelijk zelfs een volledige soloplaat.
Wordt vervolgd...