Première: 'Silent Disco' van Awkward I
In première: de nieuwe single van de Nederlandse, onechte zoon van een onmogelijk triootje tussen Brian Wilson, Mark Everett en Tom Barman.

Awkward I, aka Djurre de Haan brengt binnenkort zijn nieuwe album ‘Kyd’ uit. Eerdere singles uit dat derde album kon u hier eerder al beluisteren. Vandaag hebben we de première van zijn nieuwe single en clip voor u.
In vergelijking met Road Is Rock en eerdere single A Boat Beneath A Sunny Sky en Milkshakes Funnelcakes klinkt Silent Disco veel ingetogener en biedt de track een completer beeld van ‘KYD’ al zit er ook nu weer een vleugje Eels en een ietsiepietsie Cosmo Sheldrake in.
Bij de song hoort een mooie, geanimeerde clip van Moon Moon Moon (Mark Lohman) die het gevoel van eenzaamheid en vervreemding alleen nog maar versterkt.
Binnenkort mag u hier bij ons nog meer verwachten van dit talent dat in eigen land en Duitsland al lang erkend is, maar intussen neemt u best al uw agenda en noteert u volgende live data voor Awkward I in ons land:
16/2 in Kingsland, Brugge + 4/5 op Labadoux Festival