Nog een nieuwe plaat van Conor Oberst
Amper vijf maanden na de release van ‘Ruminations’ is Conor Oberst daar alweer met een nieuwe plaat. ‘Salutations’ verschijnt op 17 maart en bevat tien songs van het vorige album, herwerkt met een volledige band, en zeven bijkomende tracks.

Oberst zegt dat de songs op ‘Ruminations’ sowieso bedoeld waren om gespeeld te worden met een band, maar door de enthousiaste reacties op de soloversies draaide het anders uit. In de band vind je onder meer The Felice Brothers en Jim Keltner terug naast gastbijdrages van onder meer Gillian Welch, M. Ward, Maria Taylor, Blake Mills en Jim James.
Hieronder kan je een eerste nummer beluisteren. Live kan je Conor Oberst aan het werk zien op 30 januari in de Ancienne Belgique.
18 januari 2017