Nieuw live-album van Siglo XX in aantocht
Bart Verlent — 11 augustus 2026
Dit jaar kwam Siglo XX nog eens bij elkaar. Tja niet echt met alle originele leden, enkel gitarist Antonio Palermo is het enkel originele lid en hij krijgt ondersteuning van Kurt De Wael (Mudgang) op drums, , Patrick Dubois op bas, Thomas François op keyboards, Daan Van Roays op gitaar en Tom Van Troyen (Spiral Of Silence) neemt de zang voor zijn rekening

Het was van 2021 geleden dat deze legendarische Limburgse band nog een op het podium stond. Na enkel try-outs mochten ze op 17 januari de Ancienne Belgique vullen en gaf Siglo XX een subliem optreden. Voor ons leek het alsof de band al die jaren gewoon leek verder te hebben gespeeld.
Dit optreden is geregistreerd en zal 25 september verschijnen op vinyl. Deze gelimiteerde dubbelaar zal geperst worden op “bloed rood” vinyl en krijgt de titel Alive!..For The Time Left. Het album kan je vanaf 12 augustus om 12u vooruitbestellen via de Bandcamp van Antler Records.
Op 24 oktober kan je Siglo XX nog eens aan het werk zien in De Casino in Sint-Niklaas. Het voorprogramma wordt verzorgd door Neon Electronics.
