Luister naar de eerste Jesus And Mary Chain song in 18 jaar.
De meesters van de noise en feedback, The Jesus and Mary Chain, hebben al in geen achttien jaar een nieuw album uitgebracht. Vorig jaar stonden ze wel op Best Kept Secret en de Lokerse Feesten en vertelde Jim Reid dat de band werkte aan nieuw materiaal. Dat werd vorige maand nog bevestigd door Alan McGee van Creation Records en vandaag werd de officiële datum van uitgave bekend gemaakt: op 24 maart zal ‘Damage And Joy’ in de winkels liggen.

De plaat werd opgenomen met producer Youth, die ook bas speelde op de plaat. Ook ex-Lush bassist Phil King speelt mee, net als Brian Young, die als drummer deel uitmaakt van The Jesus and Mary Chain live opstelling.
De albumcover vind je hiernaast en hieronder kan je naar de eerste track uit het album luisteren. Die heet Amputation en is tevens openingssong van het album. Onder de trailer vinden de liefhebbers de tracklist.
Tune in to Steve Lamacq on @BBC6Music today from 4pm pic.twitter.com/d93iSXF1nB
— Jesus And Mary Chain (@TheMaryChain) December 8, 2016
01 Amputation
02 War On Peace
03 All Things Pass
04 Always Sad
05 Song For A Secret
06 The Two Of Us
07 Los Feliz (Blues and Greens)
08 Mood Rider
09 Presidici (Et Chapaquiditch)
10 Get On Home
11 Facing Up To The Facts
12 Simian Split
13 Black And Blues
14 Can’t Stop The Rock