#GRATISTICKETS voor Tunng in Cactus
Als de band al door duyster. werd goedgekeurd, dan wil dat toch iets zeggen.
Begin dit jaar nog nodigde Ayco Duyster Tunng uit naar de Hnita om daar het nieuwe album voor te stellen. De band sluit dan ook quasi-perfect aan op de programmatie van het radioprogramma. Als extraatje krijg je er daar trouwens nog een show van Dana Gavanski bij. Ook niet te versmaden.
Heb je dat optreden in Heist-Op-Den-Berg dus gemist? Of was het misschien te ver om de verplaatsing te maken? Dan kunnen de liefhebbers van de betere folktronica nu uitkijken naar het optreden van de Engelsen op 11 maart in het Cactus café in Brugge.
Bovendien hebben wij gratis duotickets voor wie bij de pinken is. Stuur een e-mail naar win@damusic.be met als onderwerp "Tunng @ Cactus" en je maakt zoveel kans als je lokale bakker.