Djingel Djangel viert vijf jaar met feestweekend
Patrick Van Gestel — 9 september 2026
Vijf jaar live muziek, bijzondere ontdekkingen, uitverkochte avonden en onvergetelijke momenten: dat vraagt om een feestje.

Daarom wordt het vijfjarig bestaan van Djingel Djangel gevierd op 11, 12 en 13 september. Dat feestweekend opent op vrijdag met WEGSFEER. Het concert is inmiddels volledig uitverkocht, al kunnen er via TicketSwap mogelijk nog tickets vrijkomen. Op zaterdag volgt een bijzonder optreden van De Kift, die voor de vierde keer in vier jaar naar Djingel Djangel komt. Voor deze verjaardag brengt de Nederlandse band een exclusieve ‘Best Of’-set met materiaal uit bijna veertig jaar De Kift, een eigenzinnige mix van punk, fanfare, literatuur, theater, ontroering en energie. Na afloop gaat het feest verder met dj-sets.
Op zondag wordt het weekend afgesloten door Annie Taylor, die de Europese tournee afrondt in Antwerpen. De Zwitserse band brengt een energieke mix van indie, grunge en alternative rock en belooft een rauwe, intense show. Dat het bovendien om de laatste show van de tour gaat, geeft de avond een extra feestelijk karakter.
Met het jubileum wil Djingel Djangel vooral iedereen bedanken die de afgelopen vijf jaar deel uitmaakte van het verhaal: artiesten, vrijwilligers, medewerkers en vooral het publiek. Voor zaterdag en zondag zijn nog tickets beschikbaar.
