Dee Snider brengt nieuw soloalbum uit.
Bert Gysemans — 8 mei 2018
Dee Snider, vroeger opperhoofd van Twisted Sister, heeft geen introductie nodig. De karakterkop met dito haartooi ademt metal in al wat hij doet. Na het einde van Twisted Sister ging de man solo verder. Het resultaat hiervan ligt deze zomer dankzij Napalm Records in de winkel.
Met de toepasselijke naam 'For The Love Of Metal' en een karrevracht aan gasten zoals Howard Jones (ex-Killswitch Engage), Mark Morton (Lamb Of God), Alissa White-Gluz (Arch Enemy), Joel Grind en Nick Bellmore (Toxic Holocaust) en Charlie Bellmore (Kingdom Of Sorrow) kan je er prat op gaan dat dit een fijn metalen product zal worden. En dan hadden we het nog niet over de productie van Hatebreed-zangen Jamey Jasta.
27 juli komt het album uit, en een kleine halve maand later komt de brave man het voorstellen op Alcatraz festival in Kortrijk. Een reden te meer om naar Kortrijk af te zakken.
