#InlandseMaatjes - ShunGu - Last Time ft. Liv.e
Na Talk To The Mass (met Goya Gumbani, Fly Anakin & Fatima) en Stay Alive (met Pink Siifu) onthult de Brusselse producer het derde en laatste hoofdstuk voor de release van het nieuwe album: Last Time.
Ja, ShunGu houdt van samenwerken. Dat mag wel duidelijk zijn. Dit keer koos hij voor de Amerikaanse artieste Liv.e, een rijzende ster in de experimentele soul. Zij zorgt met magnetische stem voor een flinke laag honing over de single die het album 'Faith In The Unknown' voorafgaat dat op 7 november verschijnt bij Lex Records en maar liefst veertien tracks zal tellen.
Met zachte pianoklanken, zijdezachte brushes op de cimbalen en een subtiel wiegende baslijn legde ShunGu voor de nieuwe single zelf een basis en schildert hij een sfeer van een nachtelijke jazzclub, balancerend tussen tederheid en groove. Daarover legt Liv.e haar stem en die vult de productie met een warme, menselijke en spirituele gloed. "Ze behoort tot die artiesten die me eraan herinneren waarom ik muziek maak in een wereld die zo snel verandert," vertelt ShunGu over de samenwerking.
Live:
23 november – Brussel (BE) @AB Club
28 november – Amsterdam (NL) @Rush Hour