Club Canapé #3: Valentijnsconcert

Achtergrond

Marc Alenus27 januari 2014

Tussen 14 december van dit jaar en 30 april 2014 kan je in cc De Kern terecht voor vijf intieme concerten in clubsfeer onder de noemer 'Club Canapé'. Omdat onze zetel zowat in elke zaal van Vlaanderen en Brussel staat en deze concerten eens iets anders dan anders zijn, lichten we deze graag even toe. De derde aflevering in deze reeks concerten staat volledig in het teken van de liefde met dj Andriani, Mauro en Gregory Frateur.

Club Canapé #3: Valentijnsconcert



Vorig jaar schoot Mauro reeds menig liefdespijltje af in cc De Kern. Met zijn gitaar als boog en liefdesliedjes als pijlen deed hij alle vrouwenharten en een eenzaam mannenhart sneller slaan. Ook toen draaide dj Carlo Andriani daarna hartverwarmende en -verscheurende plaatjes. 

Nieuw dit jaar is dat Cupido zijn Griekse neefje Eros meebrengt in de gedaante van Gregory Frateur, de flamboyante romanticus die u kent als zanger van Dez Mona.

Het trio brengt zijn eigen favoriete liefdesballades. Wie hen kent, weet dat een Nick Cave-sfeertje dan nooit ver weg zal zijn.

Cultuurcentrum De Kern plaatst voor de gelegenheid misschien wel duozitters in zijn theaterzaal, omringd door kaarsjes en aan het plafond komt een gigantische spiegelbal.

Vlei je dus neer in de hartvormige capanés, maar kom daar ook af en toe uit om op een tegel te schuifelen in de armen van je geliefde.

Wil je je lief verrassen, maar zit je krap bij kas? Geen nood, wij mogen drie duotickets voor deze avond weggeven. Een mailtje naar [email protected] met een foto van jou en je geliefde kan volstaan. Hou het wel deftig!

Club Canapé #3: 16 februari 2014 vindt plaats in cc De Kern. Klik hier voor tickets.

← Terug naar overzicht