24 januari 2011 - 6 februari 2011

Achtergrond

Er zitten weer een aantal pareltjes tussen het aanbod deze week. Uiteraard is er nog een stapel concerten waar u elders voor terecht kunt, maar wij zijn voor de volgende selectie gegaan:

24 januari 2011 - 6 februari 2011



STEVE WYNN
Waar: Cultuurcentrum, Mechelen
Wanneer: dinsdag 25 januari 2011 - 20.15 u
Wat: icoon doet het akoestisch
Waarom: Zijn nummers zijn in staat je omver te blazen, maar ze kunnen meer. Ze kunnen ook ontroeren. Een groot zanger zal hij misschien nooit worden, maar de songs die hij geschreven heeft, brengt hij als geen ander.
Voorprogramma : DAG TAELDEMAN
Kost: € 13/11,5/10

STONE RIVER BOYS
Waar: N9, Eeklo
Wanneer: zaterdag 29 januari 2011 - 21.00 u
Wat: de nieuwe band van Dave Gonzalez (van The Paladins)
Waarom: Oorspronkelijk opgericht om de muziek van de Hacienda Brothers te spelen, maar intussen een eigen leven (en dus ook eigen nummers) gekregen. Maar de countrysoul is gebleven en dat is ook wat u mag verwachten.
Kost: € 14/11

THE VASELINES
Waar: Vooruit, Gent
Wanneer: donderdag 3 februari 2011 - 19.30 u
Wat: uit de doden opgestane band
Waarom: Ze hebben net een nieuwe plaat uit en dat oude album was ook al de moeite. Als u Jesus Don't Want Me For A Sunbeam nu eens in originele versie wil horen, weet u waar u moet zijn.
Voorprogramma : SCHWERVON
Kost: € 15/12

KYLESA (foto)
Waar: Vaartkapoen, Brussel
Wanneer: zaterdag 5 februari 2011 - 20.00 u
Wat: vijfkoppig monster
Waarom: Met twee drummers kan deze band je bijna letterlijk overrompelen. En bovendien hebben ze ook nog eens nummers die de moeite waard zijn. Hun 'Spiral Shadow' was een vergeten parel uit 2010. Live zouden ze ook al de moeite zijn.
Voorprogramma : OKKULTOKRATI + MUSTH
Kost: € 16/13

WOODEN WAND, RYAN FRANCESCONI, KISS THE ANUS OF A BLACK CAT
Waar: Ancienne Belgique, Brussel
Wanneer: zondag 6 februari 2011 - 20.00 u
Wat: een nieuwe kijk op folk
Waarom: Het beste van wat de Belgische folk op dit moment te bieden heeft, een uniek muzikant, die je met enkel zijn muziek tot tranen toe kan bewegen en een singer-songwriter met een eigen kijk op folk. Wat wil u nog meer?
Voorprogramma : ECHO BEATTY
Kost: € 12/10/8

Dus u kijkt hier enkel maar voor die gratis tickets? U leest niet eens wat hierboven staat? Eigenlijk kunnen we het u niet eens kwalijk nemen. En opnieuw hebben wij tickets weg te geven. Wat dacht u van The Phoenix Foundation (Botanique op 28 januari), Drums Are Fore Parades (Ancienne Belgique op 1 februari) of Wooden Wand, Ryan Francesconi en Kiss The Anus Of A Black Cat (zie hoger - Ancienne Belgique op 6 februari). Stuur een mail met de naam van de band als onderwerp naar [email protected] en u maakt kans.

22 januari 2011
Patrick Van Gestel