Voor sommigen zijn de examens net achter de rug en is er dus heel wat reden om een feestje te bouwen, voor anderen moet het nog beginnen en is het misschien het laatste optreden voor je anderhalve maand tussen de cursussen verdwijnt.
Hoe dan ook, er bestaan weinig redenen om donderdag 17 december níet naar Peaches (én Hawnay Troof én Vermin Twins én Dj Paniekzaaier) in Trix te gaan, om er je beste post- of pre-examenbeentje voor te zetten.
En als de enige overgebleven reden de crisis zou zijn, dan maken we bij deze ook dát argument ongeldig. daMusic geeft immers drie gratis duotickets weg voor het optreden. Stuur als de bliksem een e-mail met je naam naar info@damusic.be en vertel ons waarom uitgerekend jij dat ticket verdient. Succes.
No comments
Nieuwe reactie inzenden